
Ant Mascot
Empowering Businesses!

Empowering Businesses!

Empowering Businesses!



Premium dry fruit gift box featuring flavored nuts, almond brittle, pista squares, and cranberry bites. Ideal for corporate gifting and festive celebrations. MOQ: 100 units. Order directly through Ant Mascot.
100+ units
₹19.95
251+ units
₹19.23
| Total Weight | 325g |
| Almonds | 100g |
| Cashews | 100g |
| Raisins | 125g |
| Almond Brittle | 4 pcs |
| Pista Squares | 7 pcs |
| Cranberry Bite | 7 pcs |
| Packaging | Reusable Premium Box |
for 0 Qty (₹19.95 / piece)
Pay via cards, UPI, & more.
Your safety is prioritized.
Authentic, trusted products.
Transparent billing with tax benefits.
Efficient global delivery solutions.
Loading some of best products...
Loading some of best products...