
Ant Mascot
Empowering Businesses!

Empowering Businesses!

Empowering Businesses!



Compact USB-C to HDMI adapter for 4K Ultra HD display connectivity. Plug-and-play, 24K gold-plated connectors, aluminum enclosure. Ideal for laptops and tablets. MOQ: 50 units.
| Brand | Powerup |
| Model | Mini Type-C to HDMI Adapter |
| Type | Video Adapter |
| Resolution Support | 4K Ultra HD at 60Hz |
| Connector Type | USB Type-C to HDMI |
| Material | Aluminum Enclosure |
| Contacts | 24K Gold-Plated |
| Shielding | Triple-Layer Shielding |
| Length | 12cm |
| Origin | Made in China |
for 0 Qty (₹1,705.28 / piece)
Pay via cards, UPI, & more.
Your safety is prioritized.
Authentic, trusted products.
Transparent billing with tax benefits.
Efficient global delivery solutions.
Loading some of best products...
Loading some of best products...