
Ant Mascot
Empowering Businesses!

Empowering Businesses!

Empowering Businesses!



Elegant MagSafe power bank with 10000mAh capacity and foldable stand. Supports 15W wireless and 22.5W wired fast charging via USB-C. Premium ABS and metal accents. MOQ: 50 units.
| Brand | Powerup |
| Model | MagSafe Power Bank With Stand |
| Type | Wireless Portable Charger |
| Capacity | 10000mAh |
| Technology | MagSafe Compatible |
| Wireless Charging | 15W |
| Wired Charging | 22.5W |
| Ports | USB Type-C |
| Material | Premium ABS with Metal Accents |
| Safety Features | Over-Voltage, Over-Current, Short-Circuit Protection |
| Color | White/Gold |
for 0 Qty (₹4,412.40 / piece)
Pay via cards, UPI, & more.
Your safety is prioritized.
Authentic, trusted products.
Transparent billing with tax benefits.
Efficient global delivery solutions.
Loading some of best products...
Loading some of best products...