
Ant Mascot
Empowering Businesses!

Empowering Businesses!

Empowering Businesses!



MagSafe-compatible 10000mAh power bank with foldable stand. 15W wireless, 20W wired fast charging, USB-C port. Premium ABS with metal accents. MOQ: 50 units. Ideal for travel and office.
| Brand | Powerup |
| Model | MagSafe Power Bank With Stand |
| Type | Wireless Portable Charger |
| Capacity | 10000mAh |
| Technology | MagSafe Compatible |
| Wireless Charging | 15W |
| Wired Charging | 20W |
| Ports | USB Type-C |
| Material | Premium ABS with Metal Accents |
| Safety Features | Over-Voltage, Over-Current, Short-Circuit Protection |
| Color | Black/Grey |
for 0 Qty (₹4,412.40 / piece)
Pay via cards, UPI, & more.
Your safety is prioritized.
Authentic, trusted products.
Transparent billing with tax benefits.
Efficient global delivery solutions.
Loading some of best products...
Loading some of best products...